Biuro turystyczne Hubtour | 7 DNIOWA WYCIECZKA FIORDY I LODOWCE NORWEGII17-23.07.2023 Cena: 2150 ZŁ
704
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-704,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-18.1,qode-theme-starflix,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.5,vc_responsive
 

7 DNIOWA WYCIECZKA FIORDY I LODOWCE NORWEGII
17-23.07.2023
Cena: 2150 ZŁ

TERMIN:  17-23.07.2023

 

CENA: 2150 ZŁ

ŚWIADCZENIA ZAWARTE W CENIE:

 • transport autokarem z toaletą, video, barkiem, klimatyzacją, rozkładanymi fotelami.
 • 4 noclegi w hostelach w Norwegii. Pokoje 3,4 osobowe bez łazienek. Łazienki na korytarzach.
 • opieka pilota – przewodnika..
 • 4 śniadania lub lunch pakiety.
 • ubezpieczenie KL i NW.

ŚWIADCZENIA DODATKOWO PŁATNE DLA CHĘTNYCH:

 • dopłata do pokoju 2 osobowego- 300 zł od osoby za cały pobyt.

PROGRAM RAMOWY:

1 dzień –wyjazd z Polski. Przejazd do Rostocku na prom do Gedser (Dania), przeprawa promowa, dalszy przejazd przez Danię i Szwecję do Oslo.

2 dzień – Przyjazd do Oslo rano, zwiedzanie: Parlament, Katedra, Pałac Królewski, Zamek Akershus, Park Frogner z rzeźbami Vigelanda,. Wczesnym popołudniem wyjazd z Oslo, przejazd w okolice miasta Dombas, zakwaterowanie, nocleg.

3 dzień – wykwaterowanie, wyjazd w kierunku Andalsnas. przyjazd na punkt widokowy nad ,,Drabiną Troli” , doliną Romsdal i wodospad Stigfossen /jeden z największych w Norwegii/, następnie przejazd do Geiranger, wycieczka statkiem po fiordzie Geiranger z licznymi wodospadami, przypłynięcie do Hellesylt, przyjazd w okolice miasteczka Forde późnym wieczorem, zakwaterowanie, nocleg.

4 dzień – wykwaterowanie, przejazd przez Stryn, Loen, Olden w stronę lodowca, zwiedzanie Parku Narodowego Jostedalsbrenn z lodowcem Briksdalsbreen. Dalej przejazd w okolice miasta Skjolden, zakwaterowanie, nocleg.

5 dzień – wcześnie rano wykwaterowanie /zamiast śniadania lunch pakiet/ przejazd do Flam, wycieczka statkiem z Flam do Gudvangen, w czasie rejsu podziwianie fiordów Aurland oraz Noeroyfjord, przypłynięcie do Gudvangen, dalej przejazd do Flam i wycieczka kolejką widokową na trasie Flam – Myrdal -Flam. Po południu wyjazd z Flam. Przyjazd do Oslo wieczorem, zakwaterowanie, nocleg.

6 dzień – wykwaterowanie i przejazd do Szwecji do Goteborga, krótkie zwiedzanie: m.in. Stare Miasto i dzielnica portowa, Park Tradgardsforeningen. Przejazd do Gedser /Dania/ na prom powrotny do Niemiec.

7 dzień – przejazd do Polski.

 

UWAGI:

 • kolejność zwiedzanych miejsc i obiektów ustala pilot i może ona ulec zmianie.
 • kieszonkowe na bilety wstępu do obiektów oraz przejazdy statkami i kolejkami, opłaty rezerwacyjne opłaty drogowe , TFG , opłaty klimatyczne przeprawa promowa Niemcy –Dania – Niemcy OBLIGATORYJNIE PŁATNE U PILOTA: 190 Euro
 • toaleta w autokarze ze względu na ograniczoną pojemność do korzystania tylko w sytuacjach awaryjnych.
 • do hosteli należy zabrać własne poszewki na pościel oraz ręczniki.
 • limit bagażu wynosi: bagaż główny do 15 kg na osobę + bagaż podręczny do 5 kg na osobę. Nadbagażu nie zabieramy!
 • Ze względu na trudności z załadunkiem zabraniamy pakowania bagażu 2 lub więcej osób do wspólnej dużej walizki!

W przypadku konieczności odwołania wyjazdu zwrot wniesionych wpłat nastąpi w ciągu 14 dni . Gdyby by biuro nie mogło się wywiązać . Zwrot zostanie dokonany przez Turystyczny Fundusz Pomocowy

 

Przy podpisaniu umowy i przedpłacie 400 zł od osoby do 30.10.2023

15 % RABATU

O kolejności zapisów decyduje termin wpłaty