Biuro turystyczne Hubtour | Bułgarskie Słonce i Hrabia Drakula: Wycieczka Bułgaria, Rumunia6-15.09.2024 Cena: 2150 zł
697
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-697,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-18.1,qode-theme-starflix,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.5,vc_responsive
 

Bułgarskie Słonce i Hrabia Drakula: Wycieczka Bułgaria, Rumunia
6-15.09.2024
Cena: 2150 zł

TERMIN: 6-15.09.2024                                        

CENA: 2150 zł

ŚWIADCZENIA ZAWARTE W CENIE:

 • transport autokarem z toaletą, video, barkiem, klimatyzacją, rozkładanymi fotelami.
 • 2 noclegi w hotelu ** w Rumunii. Pokoje 2,3 osobowe z łazienkami.
 • 2 śniadania i 2obiadokolacje w Rumunii.
 • 5 noclegów w hotelu*** ok.Złote Piaski w Bułgarii. Pokoje 2,3 osobowe z łazienkami.
 • 5 śniadań i 5 obiadokolacji w hotelu w Bułgarii.
 • opieka pilota – przewodnika..
 • ubezpieczenie KL i NW

ŚWIADCZENIA DODATKOWO PŁATNE DLA CHĘTNYCH:

 • Wycieczka fakultatywna do Stambułu – 120 € płatne u pilota.(Prosimy o wcześniejsze zgłoszenie do biura) W Programie m.in rejs po Bosforze, Pałac Topkapi, Hagia Sophia, czas wolny na zakupy na Wielkim Bazarze, Cena obejmuje bilety wstępów oraz usługę przewodnika .Warunkiem realizacji min 30osób, na wyjazd wymagany dowód osobisty

PROGRAM RAMOWY:

1 dzień – Wyjazd wieczorem.

2 dzień – Przyjazd do hotelu w okolicach Alba Iulii , zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

3 dzień – Śniadanie, wykwaterowanie, Przejazd do Bukaresztu „Paryża Bałkanów” zwiedzanie miasta: Pałac Parlamentu- największy po Pentagonie budynek na świecie, bulwar Unirii, Cerkiew, Gmach Uniwersytetu , stare miasto zwiedzanie przejazd do Bułgarii. Zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

4 dzień -Śniadanie, wycieczka do Kamiennego Lasu – uznawanego w średniowieczu za miejsce święte, obecnie stanowi pomnik przyrody. Następnie przejazd do Warny-drugiego pod względem wielkości miasta w Bułgarii. Następnie przejazd. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

5 dzień Śniadanie, wycieczka do Bałczik, zwiedzanie miasta zwanego „Białym Miastem Morza Czarnego” ze względu na wapienne skały. Następnie zwiedzanie Aładży -wykutego w skale średniowiecznego Monastyru.Powrót do hotelu ok.południa, czas wolny. obiadokolacja. Dla chętnych ok. 22.00 Wyjazd fakultatywny do Stambułu

6 dzień dzień wolny na plażowanie lub wycieczka do Stambułu Pałac Topkapi, Hagia Sophia, Błękitny meczet, hipodrom Rejs po Bosforze czas wolny na zakupy na Wielkim Bazarze .Powrót w godzinach nocnych do Bułgarii.

7 dzień – Śniadanie, Kaliakra – przylądek- wąski, dwukilometrowy cypel, z którego rozpościera się widok na Morze, powrót do hotelu obiadokolacja, nocleg.

8 dzień – Śniadanie, wykwaterowanie, przejazd do Braszowa zwiedzanie starego miasta. Przejazd do hotelu w ok.Alba Iulia zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

9 dzień – Śniadanie, wykwaterowanie, krótkie zwiedzanie twierdzy Alba Iulia Powrót do Polski

10 dzień – Planowany powrót w godzinach południowych.

 

UWAGI:

 • kolejność zwiedzanych obiektów ustala pilot i może ona ulec zmianie.
 • kieszonkowe na wstępy do zwiedzanych obiektów, wynajęcie zestawów audio, opłatę klimatyczną, opłaty drogowe , TFG ,opłaty rezerwacyjne , opłatę paliwowa , wynajęcie lokalnych przewodników obligatoryjnie płatne u pilota: 140 €.
 • limit bagażu wynosi: bagaż główny do 15 kg na osobę + bagaż podręczny do 5 kg na osobę. toaleta w autokarze ze względu na ograniczoną pojemność do korzystania tylko w sytuacjach awaryjnych.
 • Ze względu na trudności z załadunkiem zabraniamy pakowania bagażu 2 lub więcej osób do wspólnej dużej walizki!

 

W przypadku konieczności odwołania wyjazdu zwrot wniesionych wpłat nastąpi w ciągu 14 dni . Gdyby by biuro nie mogło się wywiązać . Zwrot zostanie dokonany przez Turystyczny Fundusz Pomocowy

Przy podpisaniu umowy i przedpłacie 400 zł od osoby do 30.10.2023

15 % RABATU

O kolejności zapisów decyduje termin wpłaty