Biuro turystyczne Hubtour | Łany Tulipanów i Blask Diamentów – wycieczka Bruksela, Keukenhof, Haga, Amsterdam3-7.04.2024 Cena: 1090 ZŁ
695
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-695,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-18.1,qode-theme-starflix,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.5,vc_responsive
 

Łany Tulipanów i Blask Diamentów – wycieczka Bruksela, Keukenhof, Haga, Amsterdam
3-7.04.2024
Cena: 1090 ZŁ

TERMIN: 

 

3-7.04.2024

 

CENA:

 

1090 ZŁ

 

ŚWIADCZENIA:

  • transport autokarem z toaletą, video, barkiem, klimatyzacją, rozkładanymi fotelami.
  • 2 noclegi w hotelu typu Ibis Budget w Belgii. Pokoje 3 osobowe z łazienkami.
  • opieka pilota – przewodnika.
  • ubezpieczenie KL i NW.
  • 2 śniadania.

ŚWIADCZENIA DODATKOWO PŁATNE DLA CHĘTNYCH:

  • 3 obiadokolacje – 240 zł.
  • dopłata do pokoju 2 osobowego – 80 zł od osoby za oba noclegi

PROGRAM RAMOWY:

1 dzień – wyjazd z Polski. Przejazd w kierunku do Brukseli.

2 dzień – przyjazd rano do Brukseli, zwiedzanie: Atomium – symbol targów światowych, Grand Place, Pomnik Manneken Pis, stare miasto, wieczorem przejazd do hotelu w okolice Antwerpii, zakwaterowanie, nocleg.

3 dzień – przejazd do miejscowości Lisse, zwiedzanie ogrodu botanicznego Keukenhof słynnego z niezliczonych odmian tulipanów, po południu przejazd do Hagi, zwiedzanie: Madurodam- park miniatur, Międzynarodowy Trybunał Sprawiedliwości, Pałac Pokoju, wieczorem wyjazd z Hagi i powrót do hotelu, nocleg.

4 dzień – wykwaterowanie z hotelu, przejazd do Amsterdamu, zwiedzanie: Rijksmuseum – największe muzeum w Holandii z dziełami m.in. Rembrandta, wizyta w szlifierni diamentów, Plac Dam, wizyta na targu kwiatowym, rejs statkiem po kanałach miasta, wieczorem spacer po dzielnicy czerwonych świateł. Wyjazd z Amsterdamu wieczorem.

5 dzień – przewidywany powrót do Polski w godzinach południowych.

UWAGI:

– kolejność wycieczek i zwiedzanych obiektów ustala pilot i może ona ulec zmianie.

– toaleta w autokarze ze względu na ograniczoną pojemność do korzystania tylko w sytuacjach awaryjnych.

– koszt biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, obowiązkowych lokalnych przewodników, opłaty rezerwacyjne, opłaty drogowe , TFG, wynajem zestawów audio-guide oraz opłatę klimatyczną PŁATNE OBLIGATORYJNIE U PILOTA: 140 EURO NA OSOBĘ.

limit bagażu wynosi : bagaż główny do 15kg na osobę + bagaż podręczny do 5 kg na osobę Ze względu na trudności z załadunkiem zabraniamy pakowania bagażu 2 lub więcej osób do wspólnej dużej walizki!

W przypadku konieczności odwołania wyjazdu zwrot wniesionych wpłat nastąpi w ciągu 14 dni . Gdyby by biuro nie mogło się wywiązać . Zwrot zostanie dokonany przez Turystyczny Fundusz Pomocowy

Przy podpisaniu umowy i przedpłacie 300 zł od osoby do 30.10.2023

15 % RABATU

O kolejności zapisów decyduje termin wpłaty