Biuro turystyczne Hubtour | SZWAJCARIA I WŁOCHY5-12.06.2024 Cena: 1790 ZŁ
724
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-724,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-18.1,qode-theme-starflix,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.5,vc_responsive
 

SZWAJCARIA I WŁOCHY
5-12.06.2024
Cena: 1790 ZŁ

TERMIN:  5-12.06.2024

CENA: 1790 ZŁ

ŚWIADCZENIA ZAWARTE W CENIE:

  • transport autokarem z toaletą, video, barkiem, klimatyzacją.
  • 3 noclegi w hotelu*** we Włoszech w okolicach Mediolanu. Pokoje 2,3 osobowe z łazienkami.
  • 1 nocleg w hotelu w Szwajcarii . Pokoje 2,3 osobowe z łazienkami.
  • 4 śniadania .
  • opieka pilota – przewodnika..
  • ubezpieczenie KL i NW.

PROGRAM RAMOWY:

1 dzień – wyjazd z Polski.

2 dzień – przyjazd do hotelu wieczorem w okolice Mediolanu, zakwaterowanie, nocleg.

3 dzień – po śniadaniu przejazd do Mediolanu, zwiedzanie: Katedra, Bazylika Santa Maria Delle Grazie, Piazza del Duomo z galerią Vittorio Emanuele, Piazza della Scala z operą La Scalapowrót dohotelu, nocleg.

4 dzień – śniadanie, przejazd do Werony zwiedzanie ,następnie Lido di Garda, po zwiedzaniu przejazd na degustację Wina, powrót do hotelu, nocleg.
5 dzień- po śniadaniu wykwaterowanie przejazd do Szwajcarii do miejscowości ST. Moritz, przejazd kolejką panoramiczną do Chur, następnie przejazd do Liechtensteinu, zwiedzanie Vaduz, przejazd do hotelu w Szwajcarii, nocleg.

6 dzień – po śniadaniu wykwaterowanie,przejazd do Zurichu, zwiedzaniestarego miastależącego nad brzegiem rzeki Limmat: piękne mieszczańskie kamieniczki, pasaże handlowy kręte uliczki, elegancka Bahnhofstrasse, Jezioro Zurychskie, kościół Fraumunster, Katedra. Dalej przejazd do Schaffhausen wycieczka statkiem pod wodospady na Renie, następnie zwiedzanie Zamku Laufen. Wyjazd do Polski.

7 dzień -powrót do Polski.

UWAGI:

  • kieszonkowe na bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, wjazdy do miast ,obowiązkowych lokalnych przewodników, wynajem zestawów audio-guide, opłaty drogowe, TFG,kolejkę, opłata paliwowaoraz opłata klimatyczna OBLIGATORYJNIE PŁATNE U PILOTA: 80 CHFORAZ 80 EURO.

  • kolejność zwiedzanych obiektów ustala pilot i może ona ulec zmianie.

  • toaleta w autokarze ze względu na ograniczoną pojemność do korzystania tylko w sytuacjach awaryjnych.

  • limit bagażu wynosi: bagaż główny do 15 kg na osobę + bagaż podręczny do 5 kg na osobę. ze względu na trudności z załadunkiem zabraniamy pakowania bagażu 2 lub więcej osób do wspólnej dużej walizki!W przypadku konieczności odwołania wyjazdu zwrot wniesionych wpłat nastąpi w ciągu 14 dni . Gdyby by biuro nie mogło się wywiązać . Zwrot zostanie dokonany przez Turystyczny Fundusz Pomocowy

Przy podpisaniu umowy i przedpłacie 400 zł od osoby do 30.10.2023

15 % RABATU

O kolejności zapisów decyduje termin wpłaty